Jak zrobić sobie dołeczki

Jak zrobić sobie dołeczki

Niezależnie od tego, czy chcesz wyglądać jak Twoje ulubione gwiazdy Hollywood, czy po prostu dodać uroku swoim rysom twarzy, dołeczki są atrakcyjną i pożądaną cechą. Chociaż można je osiągnąć poprzez operację, istnieje również kilka sposobów, aby osiągnąć ten sam efekt w sposób naturalny.

1. Użyj brązowego eyelinera do rysowania pożądanych dołeczków

Możesz osiągnąć naturalnie wyglądające dołeczki na policzkach używając brązowego eyelinera lub kredki do brwi. Zacznij od zlokalizowania punktu, w którym chcesz zrobić sobie dołeczek, a następnie narysuj ołówkiem małą linię w kształcie półksiężyca wokół niego. Po tym, rozmazać go trochę i mieszać.

2. Stwórz tęczową buźkę Prosta zabawka z dołeczkami

Będziesz potrzebował trochę kolorowego papieru, przezroczystej taśmy i kleju, aby zrobić tę zabawną zabawkę – sekcja ta jest dziełem redakcji serwisu rysunekrealistyczny.pl. Aby zacząć, odrysuj na papierze dwa otwory i pomaluj każdy z nich innym kolorem ołówka. Po pomalowaniu kółek, przykryj je taśmą przezroczystą i wytnij szczelinę w środku.

3. Stwórz Stick-Like Dimple Toy

Jeśli znudziły Ci się nudne, staromodne zabawki fidget, dlaczego nie spróbować nowego rodzaju? Ta kolorowa zabawka fidget zapewni Ci uroczy, tęczowy uśmiech!

4. Put Your Fingers in Your Cheek To Get a Dimple

Popularnym ludowym remedium na uzyskanie dołeczka jest włożenie palca w policzek i uśmiechnięcie się. Wykonywanie tego ćwiczenia przez zaledwie 30 minut spowoduje tymczasowe, widoczne wgłębienie skóry w tym miejscu.

5. Wykonywanie tego ćwiczenia pomoże zwiększyć krążenie krwi i poprawić ton twarzy.

Wykonanie tego prostego, ale skutecznego ćwiczenia na twarz może sprawić, że Twoje policzki staną się o wiele bardziej jędrne i atrakcyjne. Ponadto, może ono poprawić Twoją postawę twarzy i poprawić Twój ogólny wygląd!

6. Użyj swoich ust, aby podrobić dołeczki

Najbardziej powszechnym i najłatwiejszym sposobem na podrobienie dołeczków jest użycie swoich ust. Jest to bezpieczna i prosta metoda, która na pewno przyniesie Ci mnóstwo komplementów!

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, upewnij się, że nakładasz szminkę lub błyszczyk przy pomocy gąbki, aby Twój makijaż wyglądał naturalnie. Następnie, nałóż na nie cienką warstwę pudru, aby wykończyć wygląd.

7. Przyłóż palce wskazujące do policzków, aby uzyskać dołeczek

To ćwiczenie jest kolejną popularną opcją dla osób chcących uzyskać naturalny wygląd dołeczka. Sztuczka polega na tym, aby znaleźć głęboki punkt w policzkach i wcisnąć w niego palec wskazujący. Następnie uśmiechnij się szeroko, radośnie i puść palec powoli, ale mocno.

8. Jeśli czujesz się kreatywny, możesz nawet zamienić swój palec w pierścień, który wyskakuje z ust, gdy zaciśniesz wargi.

9. Sucking on a Popsicle Can Cause Dimples

Nie ma żadnych naukowych dowodów na poparcie tego twierdzenia, ale powszechnie uważa się, że ssanie zamrożonego popsicle może powodować dołeczki. Powstałe wgłębienia są spowodowane procesem zwanym kriolipolizą.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Jak zrobić smażone lody
Czytaj Dalej

Jak zrobić smażone lody

Smażone lody to klasyczny deser, w którym gałka lodów jest zamrożona na stałe i pokryta chrupiącą powłoką lub…
Jak samemu zrobić sombre
Czytaj Dalej

Jak samemu zrobić sombre

Sombre to technika koloryzacji włosów, która wykorzystuje odcienie od jaśniejszych do ciemniejszych kolorów od nasady aż po końcówki.…
Jak zrobić sobie pasujące warkocze
Czytaj Dalej

Jak zrobić sobie pasujące warkocze

Dopasowane warkocze to fajny sposób na dodanie fryzurze nieco tekstury i wymiaru, ale mogą być trudne. Musisz pamiętać…