Jak zrobić ul w Minecraft 1.16.4

Jak zrobić ul w Minecraft 1.16.4

Posiadanie pszczół w swoim świecie Minecraft może być bardzo mylące. Te stworzenia mają wiele cech i mogą być trudne do zrozumienia. Na szczęście istnieją sposoby, aby zrobić ul w minecraft.

Po pierwsze, musisz wiedzieć gdzie je znaleźć. Pszczoły są tarłem przy drzewach, które mają w pobliżu kwiaty. Gniazda pszczół możesz znaleźć w prawie wszystkich biomach. Jeśli znajdziesz jedno gniazdo, możesz je wykorzystać jako sposób na założenie ula. Będziesz jednak musiał użyć narzędzia Silk Touch lub siekiery, aby je rozbić.

Następnie musisz umieścić ul. Konstrukcja ta składa się z płyt i bloków, i może pomieścić tylko trzy pszczoły. Aby go umieścić, będziesz potrzebował sześciu desek. Aby umieścić ul, musisz umieścić je w rzędzie, przy czym pierwsza deska będzie w pierwszym rzędzie, druga deska w drugim rzędzie, a trzecia deska w trzecim rzędzie.

Po umieszczeniu ula, musisz przenieść go do swojego inwentarza. Po przeniesieniu go, możesz rozpocząć zbieranie z niego materiałów. Aby zbierać, możesz użyć dozownika lub nożyc. Jeśli zbierasz plaster miodu, możesz użyć narzędzia Wirówka.

Możesz również użyć Klatki dla pszczół do transportu pszczół. Użycie tego narzędzia nie zdenerwuje ich i nie zaatakują Cię. Możesz również użyć ołowiu do uspokojenia rozwścieczonych pszczół. Jeśli masz dużo pszczół, możesz użyć klatki do przenoszenia ich w inne miejsce. Gdy masz dużo pszczół, przydatne może być użycie zaawansowanego ula. Ten ul pozwoli Ci wydobywać zasoby i produkować przedmioty z plastrów miodu.

Możesz użyć dozownika do napełnienia pustej butelki miodem. Ten dozownik automatycznie napełni pustą butelkę miodem, gdy zostanie umieszczony na ulu. Kiedy masz wystarczającą ilość miodu, możesz go zabutelkować. Możesz również użyć Honey Bottle do leczenia pszczół. Honey Bottle ma 30% szans na usunięcie Gniewu Ula, co sprawia, że są one bardziej zdolne do samoleczenia.

The Productive Bees Mod to mod, który został wydany 22 kwietnia 2020 roku. Mod ten dodaje do gry ponad 50 nowych pszczół i uli. Poprawia również sposób działania pszczół w grze. Mod dodaje również Honey Blocks do gry.

Oprócz tych pszczół, Productive Bees Mod wstawia do gry także świeże ulepszone ule. Obejmuje on Miodowy Przysmak, który leczy pszczoły bardziej niż Butelka Miodu. Honey Treat ma także 40% szans na usunięcie Wrath of the Bee.

The Productive Bees Mod dodaje również nowe biomy dla pszczół, w tym biomy Hive Wall. Biomy te będą zawierać gigantyczne pionowe płyty wypełnione otworami. Bloki miodu będą się również pojawiać w tych biomach. Biomy te mają również szansę na pojawienie się pająka jaskiniowego.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Jak zrobić wieniec z papieru i kleju
Czytaj Dalej

Jak zrobić wieniec z papieru i kleju

Zapraszamy do lektury artykułu, który jest wynikiem naszej wspólnej inicjatywy z poradniczki.pl W czasach starożytnych Rzymian i Greków…
Jak zrobić ul w Minecraft Crafting
Czytaj Dalej

Jak zrobić ul w Minecraft Crafting

Używanie ula do zbierania miodu jest świetnym sposobem na pomoc w populacji pszczół w twoim świecie Minecraft. Jest…
Jak zrobić w telefonie numer zastrzeżony
Czytaj Dalej

Jak zrobić w telefonie numer zastrzeżony

Korzystanie z zastrzeżonego numeru telefonu może być przydatne, jeśli musisz zadzwonić do nieznajomego, ale nie chcesz ujawnić im…
Jak zrobić wino z owoców dzikiej róży
Czytaj Dalej

Jak zrobić wino z owoców dzikiej róży

Użycie owoców dzikiej róży do zrobienia domowego wina różanego to prosty i łatwy sposób na zrobienie pysznego napoju…